Služby

Evres Computers je společnost, která se postupně rozrůstala do okamžiku, kdy jsme pro Vás schopni zajistit veškerou činnost spojenou s výpočetní technikou a obecně s počítačemi. Ať už se jedná o prodej, servis nebo správa sítí. Dále se specializujeme na tvorbu webových prezentací včetně moderní a poutavé grafiky. Závěrem je naší prací i propagace webových stránek – tzv. online marketing.

  • prodej výpočetní technologie
  • opravy a servis počítačů, notebooků a jiného příslušenstvílogo
  • správa počítačových sítí
  • tvorba webových stránek
  • online marketing

 

A nyní podrobněji

 

Prodej výpočetní technologie

prodej_VT

V rámci prodeje výpočetní technologie Vám nabízíme v našem e-shopu více jak 61 000 produktů. Náš obchodník je schopen sehnat širokou škálu produktů – stolní počítače, notebooky, monitory, herní konzole, tiskárny, multifunkční zařízení, příslušenství, servery, mobily, (chytré) hodinky, navigace a mnoho dalšího. Produkty se snažíme vybírat podle potřeb zákazníka, přesto však odebíráme od známějších výrobců – HP, ACER, DELL, TOSHIBA, ASUS, LENOVO, FUJITSU-SIEMENS, APPLE, SONY, aj.

Opravy a servis

servis

Rozbil se Vám počítač nebo notebook? Potřebujete pomoci? Obraťte se na našeho zkušeného pracovníka, který má na starost jakýkoliv servis. Během působení Evresu jsme již opravili přes 1 500 počítačů a notebooků s nejrůznějšími závadami – nefunkční čipy, řadiče, mechaniky, procesory, prasklé monitory a mnoho dalších HW chyb. Také však opravuje i SW počítače nebo notebooku – chyby v operačních systémech, konfigurace software, čištění disku od zbytečných dat, opravy v registrech atd.

Správa počítačových sítí

Mezi další přednost bezpochyby patří správa počítačových sítí. Zajistíme Vám chod počítačové sítě, poradíme si s bezpečností a v neposlední řadě jsme schopni sehnat veškeré komponenty, které jsou potřeba (routery, kabeláž, switche, firewally, …). Náš tým specialistů Vám může plnohodnotně spravovat servery a provádět monitoring síťové infrastruktury.

Zjistit více o servisu
 

 

Tvorba webových stránek

Mezi další služby, které poskytujeme, patří i tvorba webových stránek. Zhotovíme Vám komplexní webové stránky včetně moderního a přehledného designu. Naší specialitou je i vytváření responzivních šablon – webové stránky jsou optimalizovány pro mobilní telefony, tablety, televize a jiné zobrazovací zařízení.

Tvorba webových stránek