Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Nejdříve, než se začnou vůbec webové stránky vytvářet, Vás bude čekat malá a příjemná konzultace, která má za účel analyzovat Vaši potřebu. Díky této konzultaci jsme schopni vytvořit pro Vás webové stránky na míru. Ke konci odevzdání projektu, kdy už budou Vaše webové stránky zcela dokončeny, proběhne další konzultace, při které nám oznámíte, které úpravy a vylepšení byste si ještě představovali.

Webové aplikace

Chcete mít na svých stránkách i nějakou tu aplikaci? Rezervační systém, e-shop, e-learning nebo třeba rovnou sociální síť? Stačí se na nás obrátit a může se jednat i o jinou webovou aplikaci. Jestliže už máte nějakou webovou aplikaci vytvořenou a přáli byste ji upravit, také Vám rádi pomůžeme.

Webhosting a doména

V případě vytvoření nových webových stránek Vám zařídím (nebudete-li si přát jinak) webhosting včetně domény, na které se domluvíme. Jestliže již máte webhosting zřízen nebo jste si sehnali doménu, dohodneme se.

Redakční systém

Jak už název těchto webových stránek napovídá, pracujeme (převážně) na redakčním systémuWordPress, který je zcela zdarma. Tudíž si nebudeme účtovat za tvorbu tohoto systému. Také však není problém pracovat s jinými redakčními systémy jako napřiklad s Prestashopem, s Joomlou apod. Budete-li si však přát vlastní redakční systém na míru, je zde možnost Vám nový systém vytvořit.

 

Myslíte si, že již vytvořené redakční systémy zdarma nebudete umět používat? Naopak. Pokud to situace nevyžaduje, spravovat webové stránky dokáže běžný uživatel počítače.

Úprava již hotových stránek

Máte své webové stránky a chtěli byste něco upravit? Nebo se Vám nelíbí jejich současný vzhled? I v těchto problémech Vám velmi rádi pomůžeme a upravíme Vaše již hotové stránky tak, aby Vám vyhovovaly. Ať už se bude jednat o úpravu nebo kompletní předělání webdesignu, úpravu funkcionality webových stránek, naplnění webových stránek obsahem, vytvořením PPC kampaní nebo jakoukoli úpravu, kterou si budete přát.

Webdesign

Ke každé webové stránce vytváříme unikatní webdesign, který je vždy podle Vašich požadavků. Také však můžete nechat kompletní vyřešení vzhledu webových stránek na nás a pak si pouze můžete říkat o případné úpravy. Díky našim grafikům Vám vytvoříme kvalitní, moderní a poutavé webové stránky po vzhledové stránce. Pokud již máte webdesign vytvořený a nemáte webové stránky, implementujeme je do nich. Také jsme schopni nakódovat šablonu z návrhu (nejlépe návrhy v PSD). Vzhled stránek často vypovídá o majiteli stránek, tak na to myslete!

Responzivní design

Další možností je vytváření responzivních webdesignů. Díky tomu Vás návštěvníci budou navštěvovat odkudkoliv – z mobilů, tabletů, notebooků
nebo jiných zobrazovacích zařízení. V dnešní době, kdy už se můžeme pohodlně připojit k internetu odkudkoli, je možné, že návštěvníci budou chodit na Vaše internetové stránky už různými způsoby. Je tedy nutné zvážit, zda se webové stránky budou zobrazovat např. jako zmenšenina a návštěvník si tak bude muset okno přiblížit, nebo to čtenářům usnadníme, vytvoříme responzivní design a optimalizujeme webové stránky pro všechna zobrazovací zařízení.

Zajímavé texty

Aby byly webové stránky jedinečné, musí obsahovat i zajímavé texty, které zaujmou Vaše návštěvníky. Zařídíme Vám opravdu profesionální texty, které budou výjimečné svou originalitou. Tvorba webových stránek se neskládá pouze z programování, je taktéž důležité tyto stránky naplnit obsahem a obrázky. Navíc díky poutavým textům se mohou stát z drobných podnikatelů rovnou odborníci ve svém oboru.