O nás

Společnost Evres Computers spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako jedna z prvních firem v Chrudimi. Naší specializací je poskytování komplexních služeb v oblasti prodeje a využívání personálních počítačů včetně jejich servisu a oprav. Nabízíme kompletní služby spojené s obsluhou nebo užíváním vašeho PC nebo notebooku. Sestavení PC dle požadavků zákazníka, PC na hry, na internet, do kanceláře, včetně instalace software a základní zaškolení. Záruční i pozáruční servis na PC sestavy, notebooky a tiskárny dodané naší firmou. Odstranění závad, pokud to je možné, přímo na místě.

O nás - Evres Computers
O nás – Evres Computers

Dále nabízíme prodej a instalace software a hardware. Periférie pro PC. Upgrade vašeho starého PC na novější a silnější, pokud to je technicky možné. Montáže, budování a správa sítí LAN + WIFI. Správa a záloha dat. Odvirování a optimalizace vašeho PC a s tím spojená záloha dat. Poradenství a servis včetně oprav v oblasti výpočetní techniky u vás doma nebo v naší firmě.

 

Internetový prodej on-line výpočetní a kancelářské techniky – tiskárny, náplně a tonery, kopírky, skenery, spotřební elektronika, kabelážní systémy, mobilní komunikace a zařízení, LCD monitory, projektory, paměti, periferie, počítače, notebooky, foto-video, PDA, navigace, servery a storage, software, hardware, UPS, GPS, přepěťové ochrany, brašny, adaptéry, baterie, případně i značkové náhradní díly, televize, set – top boxy, satelity, satelitní karty.

 

O nás - Evres Computers
O nás – Evres Computers

Naší další činností je i pozáruční servis a opravy všech značek notebooků a PC stolních počítačů, prodej náhradních dílů a příslušenství na notebooky a tiskárny, renovace tonerů. Dále provádíme zálohování dat, nahrávání licenčního softwaru s originálními ovladači. Prodáváme notebooky z výstav ve slevě se zárukou. Konzultace a poradenství s nákupem značkových notebooků HP, ACER, DELL, TOSHIBA, ASUS, LENOVO, FUJITSU-SIEMENS, APPLE, SONY, aj.